EFECELL Bilişim
Telekominikasyon Ltd. Şti

2008 Yılından 2013 yılına kadar atasms.org olarak hizmet veren firmamız 2013 yılında Kurumsal Kimlik Kazanarak EFECELL Bilişim Telekominikasyon Ltd. Şti olarak daha hızlı, yenilikçi, kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye’de KOSGEB Destekli İlk ve Tek Firma olma ünvanını elimizde tutuyoruz.

Kampanyaların, promosyonların, organizasyonların duyurulması, ödeme ve taksit gibi hatırlatılmaların yapılması, müşteriler nezdinde kalite imajını yükseltecek çeşitli hatırlatmaların yapılması Toplu SMS sistemleriyle mümkündür. Toplu sms gönderme işlemi her alanda iletişimi kolaylaştıracak önemli bir araçtır.

Toplu SMS sistemleri iletişim yüzyılı olan 21. yüzyılın en önemli iletişim araçlarından biridir. Her geçen gün daha da önem kazanan müşteriyle iletişim olgusu, bilişim teknolojilerini farklı çözümler bulmaya itmektedir. Günümüzde önemli iletişim araçlarının başında cep telefonu ve internet gelmektedir. Bu ikisini bir araya getiren Toplu SMS Sistemleri müşteri ve firma arasında hızlı ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurmaktadır. Her kısa mesajın en az bir kere okunduğu gerçeğini göz önüne alırsak, Toplu SMS sistemlerinin bugün pek çok kitle iletişim aracının önünde bir reklam ve tanıtım aracı olduğunu görürüz.

Sizde Müşterimiz Olmak İçin Hemen İletişime Geçin